Wykwalifikowana kadra medyczna - szybka dignostyka i leczenie
Drogi użytkowniku, nasz serwis wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej.
USG w Medycynie Rodzinnej

Kurs 18-19.11.2017 Mieroszów

W ramach projektu “Doskonalenie zawodowe lekarzy POZ w zakresie profilaktyki i diagnostyki z wykorzystaniem USG” odbędzie się kurs usg jamy brzusznej w Mieroszowie.

Agenda szkolenia

Kurs 21-22.10.2017 Kraków

W ramach projektu “Doskonalenie zawodowe lekarzy POZ w zakresie profilaktyki i diagnostyki z wykorzystaniem USG” odbył się kurs usg jamy brzusznej w Krakowie.

Agenda szkolenia

Kurs 14-15.10.2017 Mieroszów

W ramach projektu “Doskonalenie zawodowe lekarzy POZ w zakresie profilaktyki i diagnostyki z wykorzystaniem USG” odbył się kurs usg jamy brzusznej w Mieroszowie.

Agenda szkolenia

Kurs 16-17.09.2017 Żywiec

W ramach projektu “Doskonalenie zawodowe lekarzy POZ w zakresie profilaktyki i diagnostyki z wykorzystaniem USG” odbył się kurs usg jamy brzusznej w Żywcu

Agenda szkolenia

Kurs 09-10.09.2017 Szczecin

W ramach projektu “Doskonalenie zawodowe lekarzy POZ w zakresie profilaktyki i diagnostyki z wykorzystaniem USG” odbył się kurs usg jamy brzusznej w Szczecinie

Agenda szkolenia

Kurs – Łyszkowice 26-27.08

W ramach projektu: Doskonalenie zawodowe lekarzy POZ w zakresie profilaktyki i diagnostyki z wykorzystaniem USG odbędzie się kolejny kurs usg narządów jamy brzusznej.

Pobierz agendę kursu.

Obejrzyj galerię zdjęć:

Czytaj dalej

Kurs- Mieroszów 19-20.08

W dniach 19-20.08.2017 odbyła się pierwsza edycja kursu usg jamy brzusznej w ramach programu:

Doskonalenie zawodowe lekarzy POZ w zakresie profilaktyki i diagnostyki z wykorzystaniem USG.

Pobierz agendę szkolenia.

Obejrzyj galerię zdjęć:

Czytaj dalej

wybrani wykładowcy

Na podstawie ZAPYTANIA OFERTOWEGO nr 3/2017/USG na świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na przeprowadzeniu 30 edycji kursu z zakresu USG zostali wyłonieni następujący wykładowcy projektu: Czytaj dalej

wybór dostawcy sprzętu

Na podstawie ZAPYTANIA OFERTOWEGO nr 2/2017/USG na zakup wraz dostawą aparatu ultrasonograficznego oraz usługę wynajmu aparatów ultrasonograficznych,  dokonano wyboru wykonawcy usługi. Został nim firma:

Medinco Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej Medinco Sp. z o.o.) Warszawa 02-972, ul. Sarmacka 5/31

Program unijny

Miło nam poinformować, że rozpoczął się projekt pt. „Doskonalenie zawodowe lekarzy POZ w zakresie profilaktyki i diagnostyki z wykorzystaniem USG” nr umowy POWR.05.04.00-00- 0083/16, który jest realizowany przez Klaster Innowacyjna Medycyna w partnerstwie z Joanna Kasprzak-Dżyberti Biuro Doradcze Dobry Projekt oraz Piotr Polański NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego.

Czytaj dalej

Wykonanie i administracja strony Karolina Polańska i Grzegorz Henig. Prawa autorskie USG w Medycynie Rodzinnej.

Polityka prywatności. Piktogramy: Madebyoliver, www.flaticon.com na licencji CC 3.0 BY