Drogi użytkowniku, nasz serwis wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej.
USG w Medycynie Rodzinnej

Projekt USG zakończony

Szanowni Państwo,

w listopadzie 2018 roku zakończyliśmy realizację Projektu pt. „Doskonalenie zawodowe lekarzy POZ w zakresie profilaktyki i diagnostyki z wykorzystaniem USG”, który współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach Projektu zaplanowanych było 30 edycji kursów USG, nam dodatkowo udało się zrealizować jeszcze trzy czyli łącznie 33 edycje po 12 osób – łącznie 396 Uczestników, 396 wspaniałych zafascynowanych ultrasonografią lekarzy. Był to dla Nas olbrzymi zaszczyt poznać Państwa, a także przekazać ogrom wiedzy i doświadczenia jakie posiada nasz ekspert USG – Pan Piotr Polański, a także Nasi doskonali Trenerzy.

Niestety w tym Roku, nie mamy dofinansowania UE na kursy USG, jednakże widząc olbrzymie Państwa zainteresowanie – liczne telefony, maile ws. kursów, postanowiliśmy zrealizować komercyjne kursy. W naszym Biurze Klastra mamy specjalistów od różnych możliwości dofinansowania szkoleń – w zależności od regionu Polski. Zapraszamy do kontaktu – być może akurat w Państwa regionie są środki m. in. z KFS, BUR czy w Izbie Lekarskiej na dofinansowanie szkoleń. Dla osób zainteresowanych zakupem aparatu mamy także specjalną ofertę w ramach Grupy Zakupowej połączoną ze szkoleniami.

O szczegóły ws. kursów prosimy pytać Panią Ilonę Trześniewską wysyłając maila na adres: biuro@robieusg.pl

Będzie nam niezwykle miło ponownie spotkać się z Państwem na kolejnych edycjach naszych kursów, realizowanych z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Terminarz kursów – w załączeniu.

Serdecznie zapraszamy!

Powrót

Wykonanie i administracja strony Karolina Polańska i Grzegorz Henig. Prawa autorskie USG w Medycynie Rodzinnej.

Polityka prywatności. Piktogramy: Madebyoliver, www.flaticon.com na licencji CC 3.0 BY